loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

ARAÇ GİYDİRME

Açık Hava Reklamları ARAÇ GİYDİRME İZMİR Araçların reklam ile kaplanmasına denir. Firmalar pazarlama, dağıtım ve sevkiyat...

Details

Açık Hava Reklamları

ARAÇ GİYDİRME İZMİR

Araçların reklam ile kaplanmasına denir. Firmalar pazarlama, dağıtım ve sevkiyat için kullandıkları araçlara kendi reklamlarını hazırlayarak bu araçların daha iyi tanınmasını sağlarlar. Ayrıca reklamlarını yaparak tanıtıma katkı sağlarlar. Araç giydirme İzmir yada kaplama kaliteli folyo ve baskı ile işinde uzman ekip tarafından hazırlanmalıdır. En önemlisi araç giydirme İzmir kaplama folyosu cast folyo olmalıdır. Diğer folyolara göre daha dayanıklı olan bu folyo ile araçlarınız uzun süre sorunsuz bir şekilde kaplı kalır.

Araç giydirme İzmir kaplama işi çok zor ve detaylı bir iştir. Tasarımı da aynı oranda zordur.  Bu nedenle araç giydirme İzmir kaplaması yaptıracak firmaların, bu araçların özelliklerini iyi bilen bir ajans ile çalışmak hem tasarım hem de uyguma da sorunla karşılaşması önlenmiş olur.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Açık hava reklamlarının faydasını yukarıda uzun uzun anlattık. Önemli olan açık hava reklamlarının görüntülenmesi kadar tasarımın da uygun olmasıdır. Açık hava reklam alanının tasarımları reklam mecrasındaki hedef kitlenizi etkileşim altına alamıyorsa yaptığınız reklam kampanyasının hiçbir önemi yoktur. Reklam mecrası ne kadar doğru mecrada da olsa tasarımın etkileşime olan oranı tartışılmazdır.

Mavi yeşil ajans açık hava reklam tasarımlarında sizi en iyi ifade eden tasarımı hazırlayarak reklam mecrasında uygulayan açık hava reklam ajansıdır. Burada yapılan kampanyanın az ama öz kelimelerle anlatımı, gösterilecek görselin yeri, görüş açısı ve renklendirilmesi çok önemlidir. Bir diğer konu ise logonuzun ve bilgilerinizin yeri dır. Bu kombini sağlayamayan tasarım açık hava reklam en iyi mecrada bile olsa hiçbir fayda getirmeyecektir. Keza çok iyi bir tasarım da olsa reklam mecrası uygun bir görüntüleme alanında değilse yine fayda sağlamayacaktır.

EN İYİSİ İÇİN BURADAYIZ

Hem tasarımın çok güzel olması hem de reklam alanının çok iyi bir konumda olması yeterli midir. Hayır. Çünkü açık havada kullanılan baskı tekniği de çok önemlidir. Dijital baskı tekniği ile hazırlanan açık hava reklamları 72dpı olarak basıldığı için ekrandaki gibi görüntü çıkmaz. Bu nedenle mutlaka demo baskı ile çalışmak gerekmektedir. Ancak bir çok ajans bu detayı atlamakta ve reklamlar açık hava mecralarına asıldığında gerçek gün yüzüne çıkmaktadır.  Özellikle branda baskılarında bu detay unutulmamalıdır.

Mavi yeşil ajans olarak araç giydirme İzmir kaplama tasarım ve uygulamada ne kadar tecrübeli olduğumuzu referanslarımıza bakarak anlayabilirsiniz.