loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

BRANDA TASARIMI

Açık Hava Reklamları BRANDA TASARIM BASKI Branda tasarım baskı hizmeti mavi yeşil ajans tarafından verilmektedir. Bir...

Details

Açık Hava Reklamları

BRANDA TASARIM BASKI

Branda tasarım baskı hizmeti mavi yeşil ajans tarafından verilmektedir. Bir çok firma günümüzde branda tasarım baskı ürünü kullanmaktadır. Tabelalarda, reklam mecralarında, inşaat giydirme işlerinde branda kullanılır. Bu branda tasarım baskı ürünü kalın branda ve ince branda olarak değişir. Kalın branda tasarım baskı dökme brandaya denir. Dökme brandalar daha sağlam ve dayanıklıdır. Branda tasarım baskı  işlemi yapılan dökme brandalara kolon dikiş ve kanca işlemi uygulanır. İnce brandalar genellikle lamine branda dır. Branda tasarım baskı kullanım süresine göre de farklılık göstermektedir.

Folyo kaplama, cam kumlama, cam kesim folyosu uygulamaları. Dakota ürünlerden reklam ürünleri üretme, pleksi glas tabelalar.  Üretme, lazer kesim ile ahşap üretimi, branda tasarım ve baskı gibi bir çok reklam ürününde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Açık havada kullanılan birçok reklam ürününü sizin için hazırlayarak, hem baskısını hem de uygulamasını yapabiliriz. Park yapılmaz levhaları, girilmez uygulamaları, iş yerlerinize ve ofisinize folyo uygulamaları, kesim folyo tasarımları, Dakota ve pleksi tabela çeşitleri, branda tasarım ve baskılar sizin için ürettiğimiz ürünlerdendir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Açık hava reklamlarının faydasını yukarıda uzun uzun anlattık. Önemli olan açık hava reklamlarının görüntülenmesi kadar tasarımın da uygun olmasıdır. Açık hava reklam alanının tasarımları reklam mecrasındaki hedef kitlenizi etkileşim altına alamıyorsa yaptığınız reklam kampanyasının hiçbir önemi yoktur. Reklam mecrası ne kadar doğru mecrada da olsa tasarımın etkileşime olan oranı tartışılmazdır.

Mavi yeşil ajans açık hava reklam tasarımlarında sizi en iyi ifade eden tasarımı hazırlayarak reklam mecrasında uygulayan açık hava reklam ajansıdır. Burada yapılan kampanyanın az ama öz kelimelerle anlatımı, gösterilecek görselin yeri, görüş açısı ve renklendirilmesi çok önemlidir. Bir diğer konu ise logonuzun ve bilgilerinizin konumlandırılmasıdır. Bu kombini sağlayamayan tasarım açık hava reklam en iyi mecrada bile olsa hiçbir fayda getirmeyecektir. Keza çok iyi bir tasarım da olsa reklam mecrası uygun bir görüntüleme alanında değilse yine fayda sağlamayacaktır.

Mavi yeşil ajans olarak hem iç mekan hem de dış mekanda reklam ürünleri ile sizlere çözüm ortağı olmayı çok isteriz. Sizi reklam ürünlerimizi ve tasarımlarımızı yakından görmeniz için ajansımıza davet ediyoruz.