loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

FOLYO UYGULAMA

Açık Hava Reklamları AÇIK HAVA REKLAMLARI Açık hava reklamları; Açık alanlarda kalabalık insanların bulunduğu merkezlerde belli...

Details

Açık Hava Reklamları

AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Açık alanlarda kalabalık insanların bulunduğu merkezlerde belli duvar, direk, özel mekanizma, sosyal yaşam alanlarıdır. Toplu ulaşım merkezleri ve ekranlar vasıtası ile reklam mecralarında insanlara sunulan reklamlardır. Bu reklamlar adından anlaşılacağı üzere açık alanlarda sergilenmekte ve günlük olarak çokça karşımıza çıkacak şekilde tasarlanmaktadır.

Açık hava reklamları günümüzde en çok tercih edilen reklam mecraları arasındadır. Bu reklam mecraları, görüntü itibari ile oldukça büyük alanlara uygulandığı için direk etkileşimle çok net olarak görebileceğimiz reklamlardır. Açık hava reklamları sadece sabit alanlarda değil, araçlarda, benze flama ve farklı baskılı materyallerde karşımıza çıkabilmektedir.

NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Reklam veren firmalar için en önemli mecralardan biridir. Yapılan araştırmalarda her insan ortalama günde 2 saat Açık hava da kalmaktadır. Erkekler çoğunlukla iş ve gezmek için açık havaya çıkarken, kadınlar daha çok gezmek ve alışveriş yapmak için dışarıya çıkıyor. Yani her birey günlük mutlaka dışarıya çıkmış oluyor. Buda açık hava reklamlarını her bireyin mutlaka gördüğü anlamını taşır. Yani sizin reklam mecranız insanların bolca bulunduğu alanlarda olursa reklam veren firmaların insanlarla mutlaka bir şekilde etkileşimi olmaktadır.

AÇIK HAVA REKLAM ETKİSİ

Açık havada bulunan kişilerin her on tanesinden dokuzu mutlaka açık hava mecralarından birkaç tanesini bildiğini söylemektedir. Yine en çok etkileşimin billboard ve otobüs durak reklamlarında gerçekleştiği, hareketli reklamların daha çok ilgi çektiği görülmektedir. Açık hava reklamlarının en büyük özelliği birden çok mecrada yayınlanması ve dikkat çekici boyutlarda olmasıdır.

CAM FOLYO UYGULAMA İZMİR

Folyo kaplama, cam kumlama, cam folyo uygulama İzmir, Dakota ürünlerden reklam ürünleri üretme, pleksi glas tabelalar üretir. Lazer kesim ile ahşap üretimi, branda tasarım ve baskı gibi bir çok reklam ürününde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Açık havada kullanılan birçok reklam ürününü sizin için hazırlayarak, hem baskısını hem de uygulamasını yapabiliriz. Park yapılmaz levhaları, girilmez uygulamaları, iş yerlerinize ve ofisinize cam folyo uygulama İzmir, kesim folyo tasarımlarıdır. Dakota ve pleksi tabela çeşitleri, branda tasarım ve baskılar sizin için ürettiğimiz ürünlerdendir.

Mavi yeşil ajans olarak hem iç mekan hem de dış mekanda reklam ürünleri ile sizlere çözüm ortağı olmayı çok isteriz. Sizi cam folyo uygulama İzmir reklam ürünlerimizi ve tasarımlarımızı yakından görmeniz için ajansımıza davet ediyoruz. Tasarımı hazırlanan ve baskısı tamamlanan cam folyo uygulama İzmir ürününü uygulama için iş yerinize geliyoruz.