loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

KIRLANGIÇ BAYRAK

  Açık Hava Reklamları AÇIK HAVA REKLAMLARI Açık hava reklamları; Açık alanlarda kalabalık insanların bulunduğu merkezlerde...

Details

 

Açık Hava Reklamları

AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Açık alanlarda kalabalık insanların bulunduğu merkezlerde belli duvar, direk, özel mekanizma, sosyal yaşam alanlarıdır. Toplu ulaşım merkezleri ve ekranlar vasıtası ile reklam mecralarında insanlara sunulan reklamlardır. Bu reklamlar adından anlaşılacağı üzere açık alanlarda sergilenmekte ve günlük olarak çokça karşımıza çıkacak şekilde tasarlanmaktadır.

Açık hava reklamları günümüzde en çok tercih edilen reklam mecraları arasındadır. Bu reklam mecraları, görüntü itibari ile oldukça büyük alanlara uygulandığı için direk etkileşimle çok net olarak görebileceğimiz reklamlardır. Açık hava reklamları sadece sabit alanlarda değil, araçlarda, benze flama ve farklı baskılı materyallerde karşımıza çıkabilmektedir.

BAYRAK TASARIMLARI

FLAMA – KIRLANGIÇ BAYRAK

Flama  kırlangıç bayrak daha çok etkinliklerde, fuarlarda, açılış ve gösteriler için üretilir. Bir çok yere asılan, üzerinde hem firma logosu hem de tanıtımların bulunduğu bayraklardır. Alt kısmı kırlangıç şeklinde olan bu bayraklar saten kumaştan üretilmektedir. Saten kumaşlar iç mekan kumaşlarıdır.  Flama kırlangıç bayrak ebatları ve tasarımları tamamen firmaya ve kullanılacak alana göre değişmektedir.  Flama kırlangıç bayrak farklı renklerde ve desenlerde olabilir ve tek yön baskı şeklinde üretilir.

Mavi yeşil ajans olarak etkinlik ve fuarlarda kullanılmak üzere flama kırlangıç bayrak tasarımı yapmaktadır. Tasarımı yapılan flama kırlangıç bayrak üretilerek firmaya teslim edilir. Hem fiyat olarak hem kalite olarak flama kırlangıç bayrak için bizi arayın.

GÖNDER BAYRAK

Gönder tipi bayraklar firmaların fabrika, okul, hastane ve benzeri kuruluşların önlerindeki direklere Türk bayrağı ile beraber firma bayraklarının asılması için hazırlanan bayraklardır. Genellikle bayrak ebatları büyüktür ve dış mekan uygulama olduğu için rachel kumaş ile üretilmektedir. Bu kumaşlar dış mekan da daha dayanıklı kumaşlardır. Gönder bayrak ebatları mutlaka Türk bayrağından küçük yapılmalıdır.

MASA BAYRAĞI

Masa bayrağı masa üstlerine konulan, daha çok firma bayrağı ve Türk bayrağı ile beraber kullanılan bayraklardır. Bazı durumlarda yani iş toplantılarında toplantıyı yapan firmaların bayrakları Türk bayrağı ile beraber ortaklaşa kullanılmaktadır. Basa üstü aparatı ile baskılı olarak üretilen masa bayrakları ikili, üçlü ya da dörtlü olarak bulunmaktadır. Saten yada rachel kumaştan üretilmektedir.

OLTA BAYRAK

Olta bayrak, Oltaya benzer şekilde olduğu için bu adı almıştır. Dükkanların ve işletmelerin önlerine konulan yukarıdan aşağıya doğru tasarım yapılarak bir çubuğa takılan reklam ürünlerine denir. Alt kısmındaki bidona su konularak, ürünlerin düz durması sağlanır. Oltanın boyutuna göre tasarım yapılarak baskı ayarlanır. Bu bayraklar rüzgardan dalgalanarak hareketli bir hava katar.