loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

STANT TASARIMI

Açık Hava Reklamları NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI Açık hava reklamları; Reklam veren firmalar için en önemli...

Details

Açık Hava Reklamları

NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Reklam veren firmalar için en önemli mecralardan biridir. Yapılan araştırmalarda her insan ortalama günde 2 saat Açıkhava da kalmaktadır. Erkekler çoğunlukla iş ve gezmek için açık havaya çıkarken, kadınlar daha çok gezmek ve alışveriş yapmak için dışarıya çıkıyor. Yani her birey günlük mutlaka dışarıya çıkmış oluyor. Buda Açıkhava reklamlarını her bireyin mutlaka gördüğü anlamını taşır. Yani sizin reklam mecranız insanların bolca bulunduğu alanlarda olursa reklam veren firmaların insanlarla mutlaka bir şekilde etkileşimi olmaktadır.

Açık havada bulunan kişilerin her on tanesinden dokuzu mutlaka Açıkhava mecralarından birkaç tanesini bildiğini söylemektedir. Yine en çok etkileşimin billboard ve otobüs durak reklamlarında gerçekleştiği, hareketli reklamların daha çok ilgi çektiği görülmektedir. Açık hava reklamlarının en büyük özelliği birden çok mecrada yayınlanması ve dikkat çekici boyutlarda olmasıdır.

AÇIK HAVA NECRALARI

Açık hava mecrasının büyüklüğü ve hareketliliği daha çok ilgi çektiği dünyamızda sizin de mutlaka bir Açıkhava mecrası gözünüze çarpmış etkileşimde bulunmuş ve reklamı incelediğiniz olmuştur. Açıkhava reklamları kalabalık kitlelerin bulunduğu mecralarda olduğu için özellikle araç geçimleri, yaya yürüme yolları, ışıklar, otobüs ve metro durakları, istasyonlar gibi bir çok mecrada çok daha kolay fark edilmektedir. Bu açıdan marka bilinirliğine en büyük etkenlerden bir tanesi Açık hava reklamlarıdır. Açık hava reklamlarında reklam mecrasının büyük olması, marka ve logonuzun büyüklüğünü artırmakla beraber yaptığınız tanıtım ve kampanyanın daha iyi akılda kalmasını sağlamaktadır.

FUAR STAND TASARIMI İZMİR

Fuar stand tasarımı İzmir kullanım alanı oldukça fazla olan ürünlerdir. Bu ürünler fuarlarda, etkinliklerde ve alışveriş merkezlerinde kullanılır. Fuar stand tasarımı İzmir için firma kurumsalı uygun bir tasarımla anlatılmalıdır. Tasarımı hazırlanan Fuar stand tasarımı İzmir baskıya verilir. Baskısı yapılan Fuar stand tasarımı İzmir belirlenen stand üzerine uygulanır. Bura da dikkat edilmesi gereken en önemli husus stand şekline uygun tasarım yapmaktır. Fuar stand tasarımı İzmir için mavi yeşil ajans ile iletişime geçebilirsiniz.