loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

GÖNDER BAYRAK

Açık Hava Reklamları BAYRAK TASARIMLARI GÖNDER BAYRAK İZMİR Gönder bayrak İzmir firmaların fabrika, okul, hastane ve...

Details

Açık Hava Reklamları

BAYRAK TASARIMLARI

GÖNDER BAYRAK İZMİR

Gönder bayrak İzmir firmaların fabrika, okul, hastane ve benzeri kuruluşların önlerindeki bayraklarıdır. Direklere Türk bayrağı ile beraber firma bayraklarının asılması için hazırlanan bayrakdır. Genellikle gönder bayrak İzmir ebatları büyüktür ve dış mekan uygulama olduğu için rachel kumaş ile üretilmektedir. Bu kumaşlar dış mekan da daha dayanıklı kumaşdır. Gönder bayrak İzmir ebatları mutlaka Türk bayrağından küçük yapılmalıdır.

 

FLAMA – KIRLANGIÇ BAYRAK

Flama ya da diğer adıyla kırlangıç bayraklar daha çok etkinliklerde, fuarlarda, açılış ve gösterilerde üretilen ve bir çok yere asılan, üzerinde hem firma logosu hem de tanıtımların bulunduğu bayraklardır. Alt kısmı kırlangıç şeklinde olan bu bayraklar saten kumaştan üretilmektedir. Saten kumaşlar iç mekan kumaşlarıdır.  Kırlangıç bayrakların ebatları ve tasarımları tamamen firmaya ve kullanılacak alana göre değişmektedir. gönder bayrak İzmir farklı renklerde ve desenlerde olabilir ve tek yön baskı şeklinde üretilir.

MASA BAYRAĞI

Masa bayrağı masa üstlerine konulan, daha çok firma bayrağı ve Türk bayrağı ile beraber kullanılan bayraklardır. Bazı durumlarda yani iş toplantılarında toplantıyı yapan firmaların bayrakları Türk bayrağı ile beraber ortaklaşa kullanılmaktadır. Basa üstü aparatı ile baskılı olarak üretilen masa bayrakları ikili, üçlü ya da dörtlü olarak bulunmaktadır. Saten yada rachel kumaştan üretilmektedir.

OLTA BAYRAK

Olta bayrak, Oltaya benzer şekilde olduğu için bu adı almıştır. Dükkanların ve işletmelerin önlerine konulan yukarıdan aşağıya doğru tasarım yapılarak bir çubuğa takılan reklam ürünlerine denir. Alt kısmındaki bidona su konularak, ürünlerin düz durması sağlanır. Oltanın boyutuna göre tasarım yapılarak baskı ayarlanır. Bu bayraklar rüzgardan dalgalanarak hareketli bir hava katar.