loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

İÇ MEKAN TABELALAR

  Açık Hava Reklamları AÇIK HAVA REKLAMLARI Açık hava reklamları; Açık alanlarda kalabalık insanların bulunduğu merkezlerde...

Details

 

Açık Hava Reklamları

AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Açık alanlarda kalabalık insanların bulunduğu merkezlerde belli duvar, direk, özel mekanizma, sosyal yaşam alanlarıdır. Toplu ulaşım merkezleri ve ekranlar vasıtası ile reklam mecralarında insanlara sunulan reklamlardır. Bu reklamlar adından anlaşılacağı üzere açık alanlarda sergilenmekte ve günlük olarak çokça karşımıza çıkacak şekilde tasarlanmaktadır.

Açık hava reklamları günümüzde en çok tercih edilen reklam mecraları arasındadır. Bu reklam mecraları, görüntü itibari ile oldukça büyük alanlara uygulandığı için direk etkileşimle çok net olarak görebileceğimiz reklamlardır. Açık hava reklamları sadece sabit alanlarda değil, araçlarda, benze flama ve farklı baskılı materyallerde karşımıza çıkabilmektedir.

NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Reklam veren firmalar için en önemli mecralardan biridir. Yapılan araştırmalarda her insan ortalama günde 2 saat Açık hava da kalmaktadır. Erkekler çoğunlukla iş ve gezmek için açık havaya çıkarken, kadınlar daha çok gezmek ve alışveriş yapmak için dışarıya çıkıyor. Yani her birey günlük mutlaka dışarıya çıkmış oluyor. Buda açık hava reklamlarını her bireyin mutlaka gördüğü anlamını taşır. Yani sizin reklam mecranız insanların bolca bulunduğu alanlarda olursa reklam veren firmaların insanlarla mutlaka bir şekilde etkileşimi olmaktadır.

AÇIK HAVA REKLAM ETKİSİ

Açık havada bulunan kişilerin her on tanesinden dokuzu mutlaka açık hava mecralarından birkaç tanesini bildiğini söylemektedir. Yine en çok etkileşimin billboard ve otobüs durak reklamlarında gerçekleştiği, hareketli reklamların daha çok ilgi çektiği görülmektedir. Açık hava reklamlarının en büyük özelliği birden çok mecrada yayınlanması ve dikkat çekici boyutlarda olmasıdır.

TABELA TASARIMLARI

Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi unvanlarının yazılı olduğu ürünleridir.

İÇ MEKAN TABELA İZMİR

İç mekan tabela İzmir, daha küçük ve ofis önlerine, ofis içlerine uygulanan tabelalardır. Özellikle yeni nesil plazalarda uygulanan bu tabelalar, pleksi galass, Dakota, alüminyum ve folyo gibi malzemelerden üretilmektedir. Yine iç mekan tabela İzmir folyo uygulama ve kumlama uygulama reklamları da üretimlerimiz arasındadır. Mavi yeşil ajans olarak bütün bir plaza yada iş merkezi için iç mekan tabela İzmir üretebiliriz. Lazer kesim sistemi ile ister ahşap, isterseniz pleksi harf ve zemin tabelalar ile hem ofisinizi hem ofis girişinizi güzelleştirebiliriz.

 

Mavi yeşil ajans kurumsal firmalara, fabrikalar, okullara ve kurumlara dış mekan, iç mekan tabela İzmir tasarımı, baskısı ve uygulaması yapmaktadır. Sizde tabela örneklerimize web sitemizden ulaşabilir, detaylar için ajansımız da görüşebiliriz. Tabela siparişleriniz için randevu ile keşif yapabiliriz.