loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

TABELA TASARIMI

Açık Hava Reklamları TABELA TASARIMLARI Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi...

Details

Açık Hava Reklamları

TABELA TASARIMLARI

Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi unvanlarının yazılı olduğu ürünleridir.

IŞIKLI TABELA İZMİR

Dış mekan tabelalar, işletme, kurum ve kuruluşların dışında bulunan tabeladır. Bunlar, normal tabela, kompozit tabela, kutu harf tabela, folyo tabela, pleksi tabela, totem tabela gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Işıklı tabela İzmir tabelalar zeminin kompozit kaplanması ile üzerine harflerle tabela yazılmasıdır. Zeminle beraber kompozit kasa hazırlanarak tabela yapılması gibi tabelalara denir. Işıklı tabela İzmir’in En önemli özelliği zeminle beraber yapıldığında çok şık bir tasarım ve uygulamanın ortaya çıkmasıdır. Yine ışıklı tabela İzmir kompozit zemin üzerine alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf, Dakota kutu hart, krom kutu harf gibi tabelalarda yapılmaktadır. Işıklı tabela İzmir günümüzde en çok tercih edilen dayanıklı ve şık tabelalardır.

Kutu harf tabelaların içerisinden ya da yanlarından led aydınlatma ile ışık çıkararak gece görüntüsü de elde edilmektedir. Bu tabelalara ışıklı tabela İzmir denilmektedir. Tabela için önce uygulama yapılacak yerler incelenmelidir. Zemine ve yere göre nasıl bir tasarım yapılacağına karar verilmeli, incelemeden sonra ise ona göre bir tasarım hazırlanmalıdır. Tasarımı hazırlayan ajans uygulama tekniğini ve malzemesini de bilmelidir. İşte bir tabeladaki en önemli ayrıntı buradadır.

NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Reklam veren firmalar için en önemli mecralardan biridir. Yapılan araştırmalarda her insan ortalama günde 2 saat Açık hava da kalmaktadır. Erkekler çoğunlukla iş ve gezmek için açık havaya çıkarken, kadınlar daha çok gezmek ve alışveriş yapmak için dışarıya çıkıyor. Yani her birey günlük mutlaka dışarıya çıkmış oluyor. Buda açık hava reklamlarını her bireyin mutlaka gördüğü anlamını taşır. Yani sizin reklam mecranız insanların bolca bulunduğu alanlarda olursa reklam veren firmaların insanlarla mutlaka bir şekilde etkileşimi olmaktadır.

Tabelanın tasarımı kadar hangi maddeden üretileceği de çok önemlidir. Dış mekan tabelalarda güneş ışınlarına dayanıklı malzemeler kullanılmalı, soğuk yada çok yağışlı mekanlarda ışık ve malzeme seçimine dikkat edilmelidir. Kullanılacak malzeme belirlendikten sonra çok iyi bir işçilik ile tabela hazırlanmalı, vinç gerekli ise önceden ayarlanmalıdır.

 

Mavi yeşil ajans kurumsal firmalara, fabrikalar, okullara ve kurumlara dış mekan, iç mekan tabela tasarımı, baskısı ve uygulaması yapmaktadır. Sizde tabela örneklerimize web sitemizden ulaşabilir, detaylar için ajansımızda görüşebiliriz. Tabela siparişleriniz için randevu ile keşif yapabiliriz.