loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

TABELA TASARIMI

  Açık Hava Reklamları TABELA TASARIMLARI Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları...

Details

 

Açık Hava Reklamları

TABELA TASARIMLARI

Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi unvanlarının yazılı olduğu ürünleridir.

DIŞ MEKAN TABELALAR

Dış mekan tabelalar, işletme, kurum ve kuruluşların dışında bulunan tabelalardır. Bunlar, normal tabela, kompozit tabela, kutu harf tabela, folyo tabela, pleksi tabela, totem tabela gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

İzmir tabela tasarım zeminin kompozit kaplanması ile üzerine harflerle tabela yazılması, zeminle beraber kompozit kasa hazırlanarak tabela yapılması gibi tabelalara denir. En önemli özelliği zeminle beraber yapıldığında çok şık bir tasarım ve uygulamanın ortaya çıkmasıdır. Yine kompozit zemin üzerine alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf, Dakota kutu hart, krom kutu harf gibi tabelalarda yapılmaktadır. Bu tabelalar günümüzde en çok tercih edilen dayanıklı ve şık tabeladır.

İZMİR TABELA TASARIM

Kutu harf tabelaların içerisinden ya da yanlarından led aydınlatma ile ışık çıkararak gece görüntüsü de elde edilmektedir. Bu tabelalara ışıklı tabela denilmektedir. İzmir tabela tasarım için önce uygulama yapılacak yerler incelenmelidir. Zemine ve yere göre nasıl bir tasarım yapılacağına karar verilmeli, incelemeden sonra ise ona göre bir tasarım hazırlanmalıdır. İzmir tabela tasarım hazırlayan ajans uygulama tekniğini ve malzemesini de bilmelidir. İşte bir tabeladaki en önemli ayrıntı buradadır.

İzmir tabela tasarım kadar hangi maddeden üretileceği de çok önemlidir. Dış mekan tabelalarda güneş ışınlarına dayanıklı malzemeler kullanılmalı, soğuk yada çok yağışlı mekanlarda ışık ve malzeme seçimine dikkat edilmelidir. Kullanılacak malzeme belirlendikten sonra çok iyi bir işçilik ile tabela hazırlanmalı, vinç gerekli ise önceden ayarlanmalıdır.

 

 

 

İÇ MEKAN TABELALAR

İç mekan tabelalar, daha küçük ve ofis önlerine, ofis içlerine uygulanan tabelalardır. Özellikle yeni nesil plazalarda uygulanan bu tabelalar, pleksi galass, Dakota, alüminyum ve folyo gibi malzemelerden üretilmektedir. Yine iç mekanlarda folyo uygulama ve kumlama uygulama reklamları da üretimlerimiz arasındadır. Mavi yeşil ajans olarak bütün bir plaza yada iş merkezi reklam tabelalarını üretebilir, lazer kesim sistemi ile ister ahşap, isterseniz pleksi harf ve zemin tabelalar ile hem ofisinizi hem ofis girişinizi güzelleştirebiliriz.

Mavi yeşil ajans kurumsal firmalara, fabrikalar, okullara ve kurumlara dış mekan, iç mekan tabela tasarımı, baskısı ve uygulaması yapmaktadır. Sizde tabela örneklerimize web sitemizden ulaşabilir, detaylar için ajansımızda görüşebiliriz. Tabela siparişleriniz için randevu ile keşif yapabiliriz.