loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

TABELA TASARIMI

Açık Hava Reklamları TABELA TASARIMI İZMİR Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları...

Details

Açık Hava Reklamları

TABELA TASARIMI İZMİR

Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi unvanlarının yazılı olduğu ürünleridir. Tabela tasarımı İzmir için en iyi tasarım ve uygulama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

DIŞ MEKAN TABELALAR

Dış mekan tabelalar, işletme, kurum ve kuruluşların dış alanında bulunan tabelalara denır. Bunlar, normal tabela, kompozit tabela, kutu harf tabela, folyo tabela, pleksi tabela, totem tabela gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Kompozit tabelalar zeminin kompozit kaplanması ile üzerine harflerle tabela yazılması, zeminle beraber kompozit kasa hazırlanarak tabela yapılması gibi tabelalara denir. En önemli özelliği zeminle beraber yapıldığında çok şık bir tasarım ve uygulamanın ortaya çıkmasıdır. Yine kompozit zemin üzerine alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf, Dakota kutu hart, krom kutu harf gibi tabelalarda yapılmaktadır. Bu tabelalar günümüzde en çok tercih edilen dayanıklı ve şık tabelalardır.

Kutu harf tabelaların içerisinden ya da yanlarından led aydınlatma ile ışık çıkararak gece görüntüsü de elde edilmektedir. Bu tabelalara ışıklı tabela denilmektedir. Tabela için önce uygulama yapılacak yerler incelenmelidir. Zemine ve yere göre nasıl bir tasarım yapılacağına karar verilmeli, incelemeden sonra ise ona göre bir tasarım hazırlanmalıdır. Tasarımı hazırlayan ajans uygulama tekniğini ve malzemesini de bilmelidir. İşte bir tabeladaki en önemli ayrıntı buradadır.

TABELA ÜRETİMİ

Tabela tasarımı İzmir kadar hangi maddeden üretileceği de çok önemlidir. Dış mekan tabelalarda güneş ışınlarına dayanıklı malzemeler kullanılmalı, soğuk yada çok yağışlı mekanlarda ışık ve malzeme seçimine dikkat edilmelidir. Kullanılacak malzeme belirlendikten sonra çok iyi bir işçilik ile tabela hazırlanmalı, vinç gerekli ise önceden ayarlanmalıdır.

 

 

 

İÇ MEKAN TABELALAR

İç mekan tabelalar, daha küçük ve ofis önlerine, ofis içlerine uygulanan tabelalardır. Özellikle yeni nesil Plazalarda uygulanan bu tabelalar, pleksi galass, Dakota, alüminyum ve folyo gibi malzemelerden üretilmektedir. Yine iç mekanlarda folyo uygulama ve kumlama uygulama reklamları da üretimlerimiz arasındadır. Mavi yeşil ajans olarak tabela tasarımı İzmir bütün bir plaza yada iş merkezi reklam tabelalarını üretebilir.  Lazer kesim sistemi ile ister ahşap, isterseniz pleksi harf ve zemin tabelalar ile hem ofisinizi hem ofis girişinizi güzelleştirebiliriz.

Mavi yeşil ajans kurumsal firmalara, fabrikalar, okullara ve kurumlara dış mekan, iç mekan tabela tasarımı İzmir, baskısı ve uygulaması yapmaktadır. Sizde tabela örneklerimize web sitemizden ulaşabilirsiniz. Detaylar için ajansımız da görüşebiliriz. Tabela siparişleriniz için randevu ile keşif yapabiliriz.