loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

TABELA TASARIMI

Açık Hava Reklamları MAĞAZA TABELA TASARIMLARI Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları...

Details

Açık Hava Reklamları

MAĞAZA TABELA TASARIMLARI

Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi unvanlarının yazılı olduğu ürünleridir. Mağaza tabela tasarımları dışarı da asılan tabeladır. Bu mağaza tabela tasarımları ışıklı ve ışıksız olarak ayrılır.

Işıklı mağaza tabela tasarımı yapacak ajans bu tabela için malzemeyi ona göre seçmelidir. Mağaza tabela tasarımı logo ve firma bilgilerinin kullanımı ile hazırlanır. Baskısı yapılan mağaza tabela tasarımı uygulama için hazırlanır. Malzemeler müşterinin isteğine göre seçilir. Böylece mağaza tabela tasarımı ve baskısı bitince sıra uygulamaya gelir ve uygulama yapılır. Sizde en güzel mağaza tabela tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DIŞ MEKAN TABELALAR

Mağaza tabela tasarımı, işletme, kurum ve kuruluşların dışında bulunan tabeladır. Bunlar, normal tabela, kompozit tabela, kutu harf tabela, folyo tabela, pleksi tabela, totem tabela gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Kompozit tabelalar zeminin kompozit kaplanması ile üzerine harflerle tabela yazılması, zeminle beraber kompozit kasa hazırlanarak tabela yapılması gibi tabelalara denir. En önemli özelliği zeminle beraber yapıldığında çok şık bir tasarım ve uygulamanın ortaya çıkmasıdır. Yine kompozit zemin üzerine alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf, Dakota kutu hart, krom kutu harf gibi tabelalarda yapılmaktadır. Bu tabelalar günümüzde en çok tercih edilen dayanıklı ve şık tabelalardır.

TABELA MALZEMELERİ

Kutu harf tasarım uygulama tabelaların içerisinden ya da yanlarından led aydınlatma ile ışık çıkararak gece görüntüsü de elde edilmektedir. Bu tabelalara ışıklı tabela denilmektedir. Tabela için önce uygulama yapılacak yerler incelenmelidir. Zemine ve yere göre nasıl bir tasarım yapılacağına karar verilmeli, incelemeden sonra ise ona göre bir tasarım hazırlanmalıdır. Tasarımı hazırlayan ajans uygulama tekniğini ve malzemesini de bilmelidir. İşte bir tabeladaki en önemli ayrıntı buradadır.

Tabelanın kutu harf tasarım uygulama tasarımı kadar hangi maddeden üretileceği de çok önemlidir. Dış mekan tabelalarda güneş ışınlarına dayanıklı malzemeler kullanılmalı, soğuk yada çok yağışlı mekanlarda ışık ve malzeme seçimine dikkat edilmelidir. Kullanılacak malzeme belirlendikten sonra çok iyi bir işçilik ile tabela hazırlanmalı, vinç gerekli ise önceden ayarlanmalıdır. Kutu hart tasarım uygulama tabelanız için bizimle iletişime geçin.

 

 

Mavi yeşil ajans kurumsal firmalara, fabrikalar, okullara ve kurumlara dış mekan, iç mekan tabela tasarımı, baskısı ve uygulaması yapmaktadır. Sizde tabela örneklerimize web sitemizden ulaşabilir, detaylar için ajansımızda görüşebiliriz. Tabela siparişleriniz için randevu ile keşif yapabiliriz.