loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

ONE VİSİON TASARIMI

  Açık Hava Reklamları ONE VİSİON TASARIMI İZMİR Folyo kaplama, cam kumlama, cam kesim folyosu uygulaması. ...

Details

 

Açık Hava Reklamları

ONE VİSİON TASARIMI İZMİR

Folyo kaplama, cam kumlama, cam kesim folyosu uygulaması.  Dakota ürünlerden reklam ürünleri üretme, pleksi glas tabelalar üretmek. Lazer kesim ile ahşap üretimi, branda tasarım ve baskı gibi bir çok reklam ürününde sizlerin hizmetinizdeyiz. One vision tasarımı İzmir için firma camı kontrol edilir. Cam uygulaması olarak da bilinen one vision tasarımı İzmir için öncelikle cam ölçüsü alınır. Alınan ölçüye göre one vision tasarımı İzmir hazırlanır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı one vision tasarımı İzmir uygulanacak canım ışık durumuna göre tasarımın belirlenmesidir.

Açık havada kullanılan birçok reklam ürününü sizin için hazırlayarak, hem baskısını hem de uygulamasını yapabiliriz. Park yapılmaz levhaları, girilmez uygulamaları, iş yerlerinize ve ofisinize folyo uygulamaları, kesim folyo tasarımları, Dakota ve pleksi tabela çeşitleri, branda tasarım ve baskılar sizin için ürettiğimiz ürünlerdendir.

AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Açık alanlarda kalabalık insanların bulunduğu merkezlerde belli duvar, direk, özel mekanizma, sosyal yaşam alanlarıdır. Toplu ulaşım merkezleri ve ekranlar vasıtası ile reklam mecralarında insanlara sunulan reklamlardır. Bu reklamlar adından anlaşılacağı üzere açık alanlarda sergilenmekte ve günlük olarak çokça karşımıza çıkacak şekilde tasarlanmaktadır.

Açık hava reklamları günümüzde en çok tercih edilen reklam mecraları arasındadır. Bu reklam mecraları, görüntü itibari ile oldukça büyük alanlara uygulandığı için direk etkileşimle çok net olarak görebileceğimiz reklamlardır. Açık hava reklamları sadece sabit alanlarda değil, araçlarda, benze flama ve farklı baskılı materyallerde karşımıza çıkabilmektedir.

 

NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Reklam veren firmalar için en önemli mecralardan biridir. Yapılan araştırmalarda her insan ortalama günde 2 saat Açık hava da kalmaktadır. Erkekler çoğunlukla iş ve gezmek için açık havaya çıkarken, kadınlar daha çok gezmek ve alışveriş yapmak için dışarıya çıkıyor. Yani her birey günlük mutlaka dışarıya çıkmış oluyor. Buda açık hava reklamlarını her bireyin mutlaka gördüğü anlamını taşır. Yani sizin reklam mecranız insanların bolca bulunduğu alanlarda olursa reklam veren firmaların insanlarla mutlaka bir şekilde etkileşimi olmaktadır.

AÇIK HAVA REKLAM ETKİSİ

Açık havada bulunan kişilerin her on tanesinden dokuzu mutlaka açık hava mecralarından birkaç tanesini bildiğini söylemektedir. Yine en çok etkileşimin billboard ve otobüs durak reklamlarında gerçekleştiği, hareketli reklamların daha çok ilgi çektiği görülmektedir. Açık hava reklamlarının en büyük özelliği birden çok mecrada yayınlanması ve dikkat çekici boyutlarda olmasıdır.

Açık hava mecrasının büyüklüğü ve hareketliliği daha çok ilgi çektiği dünyamızda sizin de mutlaka bir Açık hava mecrası gözünüze çarpmıştır. Etkileşimde bulunmuş ve reklamı incelediğiniz olmuştur. Açık hava reklamları kalabalık kitlelerin bulunduğu mecralarda olduğu için özellikle araç geçişleridir. Yaya yürüme yolları, ışıklar, otobüs ve metro durakları, istasyonlar gibi bir çok mecrada çok daha kolay fark edilmektedir. Bu açıdan marka bilinirliğine en büyük etkenlerden bir tanesi Açık hava reklamlarıdır. Açık hava reklamlarında reklam mecrasının büyük olması, marka ve logonuzun büyüklüğünü artırmakla beraber yaptığınız tanıtım ve kampanyanın daha iyi akılda kalmasını sağlamaktadır.

AÇIK HAVA REKLAM FARKI

İnsanlar kampanya ve tanıtım reklamlarını Açık hava da keşfederken araştırmasını internet reklamları ya da internet mecralarından takip etmektedir. Buradan çıkan sonuç Açık hava reklamları her kitleye hitap eden, herkesin etkileşimde bulunduğu reklam mecralarıdır.  Açık hava reklam mecraları ile firmanızı büyütmek, kampanyalarınızı yönetmek ve satışlarınızı artırmak için vazgeçilmez bir reklam mecrasıdır.

Mavi yeşil ajans olarak hem iç mekan hem de dış mekanda reklam ürünleri ile sizlere çözüm ortağı olmayı çok isteriz. Sizi reklam ürünlerimizi ve tasarımlarımızı yakından görmeniz için ajansımıza davet ediyoruz.