loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

CLP (SİLİNDİR KULE)

  Açık Hava Reklamları OTOBÜS DURAK REKLAMLARI  CLP Reklamlarına otobüs durak reklamları denir. Otobüs duraklarında bulunan...

Details

 

Açık Hava Reklamları

OTOBÜS DURAK REKLAMLARI 

CLP Reklamlarına otobüs durak reklamları denir. Otobüs duraklarında bulunan hareketli reklam mecraları günlük olarak duraklara göre oldukça fazla ziyaretçi almaktadır. Otobüs durak reklamları tasarımı yakın mesafeden okunabilecek ve ilgi çekebilecek şekilde tasarlanmalıdır.

Reklamlar yakın mesafeden görülebildiği için reklam ve kampanya içeriği bu tasarımlara yazılabilir. Otobüs durak reklamları ebadı büyük ebatla olmakla beraber billboard reklamlarının yarısı kadardır. Dolayısı ile bu reklamları tasarlarken billboard reklam tasarımına göre daha detaylı tasarlamak  gerekir. Otobüs durak reklamları tasarımları kurumsal ajanslar ile çalışarak yapılmalıdır. En önemli özelliği otobüs bekleyen kişilerin mutlaka reklamla ilgili birkaç kelime okumaları ya da resimlere göz atmalarıdır.

CLP REKLAMLARI

Otobüs durak reklamları (clp) belli bir etki alanında ve belli bir sayı üzerinde uygulanırsa etkili olabilir. Yani birkaç durağa yerleştireceğiniz reklamlar istediğiniz sonucu almanızı sağlamaz. Çünkü her duraktan otobüse binen yolcular yüzde seksen aynı kişilerdir. Açık Hava Reklamları mantığı ise reklamlarınızın daha çok kişiye ulaşmasını ve daha fazla insanın etkileşime geçmesini sağlamaktır. Bunun için birçok farklı bölgede farklı duraklara reklam vererek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

CLP yani otobüs durak reklamları tasarımı ve baskısı çok önemlidir. Tasarım belirtilen alan içerisinde kalmalı, durakta otobüs bekleyen her yaştaki insan için ilgi çekici bir reklam tasarımı yapılmalıdır. Aksi takdirde belli bir kitleye hitap eden verimsiz bir reklam size de fayda sağlamaz. Tasarımı sonuçlanan reklamın baskısı da çok önemlidir. Açık havada Oturan kişiler sürekli etrafına bakarak ilgisini çekecek şeyler ararlar. Yine otobüsle seyahat eden kişi duraklarda ya yolcuları inceler ya da reklam afişlerine göz gezdirir. İşte bu açıdan reklamlarınızın tasarım ve baskısı kaliteli olursa hedef kitlenizin ilgisini daha çabuk çekersiniz.

Mavi yeşil ajans clp durak reklam tasarım, baskı ve uygulamalarını sizin için en verimli olacak şekilde hazırlamaktadır. Hedef kitlenizin bulunmadığı mecraları pas geçerek hem zamanı hem bütçeyi olumlu kullanmanızı sağlamaktadır. Durak reklamları için sizi ajansımıza kahve içmeye ve reklam kampanyanızı görüşmeye bekliyoruz.