loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

İÇ MEKAN TABELA

Açık Hava Reklamları TABELA TASARIMLARI Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi...

Details

Açık Hava Reklamları

TABELA TASARIMLARI

Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi unvanlarının yazılı olduğu ürünleridir.

AÇIK HAVA REKLAM ETKİSİ

Açık havada bulunan kişilerin her on tanesinden dokuzu mutlaka açık hava mecralarından birkaç tanesini bildiğini söylemektedir. Yine en çok etkileşimin billboard ve otobüs durak reklamlarında gerçekleştiği, hareketli reklamların daha çok ilgi çektiği görülmektedir. Açık hava reklamlarının en büyük özelliği birden çok mecrada yayınlanması ve dikkat çekici boyutlarda olmasıdır.

Açık hava mecrasının büyüklüğü ve hareketliliği daha çok ilgi çektiği dünyamızda sizin de mutlaka bir Açık hava mecrası gözünüze çarpmıştır. Etkileşimde bulunmuş ve reklamı incelediğiniz olmuştur. Açık hava reklamları kalabalık kitlelerin bulunduğu mecralarda olduğu için özellikle araç geçişleridir. Yaya yürüme yolları, ışıklar, otobüs ve metro durakları, istasyonlar gibi bir çok mecrada çok daha kolay fark edilmektedir. Bu açıdan marka bilinirliğine en büyük etkenlerden bir tanesi Açık hava reklamlarıdır. Açık hava reklamlarında reklam mecrasının büyük olması, marka ve logonuzun büyüklüğünü artırmakla beraber yaptığınız tanıtım ve kampanyanın daha iyi akılda kalmasını sağlamaktadır.

AÇIK HAVA REKLAM FARKI

İnsanlar kampanya ve tanıtım reklamlarını Açık hava da keşfederken araştırmasını internet reklamları ya da internet mecralarından takip etmektedir. Buradan çıkan sonuç Açık hava reklamları her kitleye hitap eden, herkesin etkileşimde bulunduğu reklam mecralarıdır.  Açık hava reklam mecraları ile firmanızı büyütmek, kampanyalarınızı yönetmek ve satışlarınızı artırmak için vazgeçilmez bir reklam mecrasıdır.

TABELA

Mavi yeşil ajans kurumsal firmalara tabela tasarımı ve uygulaması yapmaktadır. Bir çok kurumsal firma için tasarladığımız ve uygulamasını yaptığımız tabela örneklerini web sitemizde inceleyebilirsiniz. Gerek kutu harf tabela, gerek pleksi tabela, gerek germe tabela, alüminyum kutu harf tabela ve kompozit tabela. Bu gibi bir çok tabela çeşidinin tasarımını ve uygulamasını yapmaktadır. Kurumsal tabelanız için mavi yeşil ajans yetkilisi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Tabela tasarımı İzmir ve tabela fiyatları İzmir ajansı olan mavi yeşil ajans ile en güzel tasarımları sizin için tasarlıyoruz.

İÇ MEKAN TABELALAR

İç mekan tabelalar, daha küçük ve ofis önlerine, ofis içlerine uygulanan tabelalardır. Özellikle yeni nesil plazalarda uygulanan bu tabelalar, pleksi tabela İzmir, Dakota, alüminyum ve folyo gibi malzemelerden üretilmektedir. Yine iç mekanlarda folyo uygulama ve kumlama uygulama reklamları da üretimlerimiz arasındadır. Mavi yeşil ajans olarak bütün bir plaza yada iş merkezi reklam tabelalarını üretebilir, lazer kesim sistemi ile ister ahşap, isterseniz pleksi harf ve zemin tabelalar ile hem ofisinizi hem ofis girişinizi güzelleştirebiliriz.

PLEKSİ TABELA İZMİR

Pleksi tabela İzmir için tasarım ve baskı işleri mavi yeşil ajans tarafından yapılır. Mavi yeşil ajans pleksi tabela İzmir tasarımını malzemenin en iyi şekil alacağı şekilde belirler. Böylece tabela için tasarımın nasıl olması gerektiğini anlar. Pleksi tabela İzmir için tasarım tamamlandıktan sonra tabela imalatına geçilir. İmalatı yapılan pleksi tabela İzmir uygulaması yapılır.

Mavi yeşil ajans bir çok iş merkezi ve plazaya pleksi tabela İzmir tasarlamıştır. Ayrıca avukat ofislerine ve bir çok firmaya pleksi tabela İzmir hizmeti vermektedir. Sizde pleksi tabela İzmir siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.

 

Mavi yeşil ajans kurumsal firmalara, fabrikalar, okullara ve kurumlara dış mekan, iç mekan tabela tasarımı, baskısı ve uygulaması yapmaktadır. Sizde tabela örneklerimize web sitemizden ulaşabilir, detaylar için ajansımız da görüşebiliriz. Tabela siparişleriniz için randevu ile keşif yapabiliriz.