loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

POLE BANNER

  Açık Hava Reklamları POLE BANNER TASARIM UYGULAMA Pole banner tasarım uygulama diğer adıyla direk reklamları,...

Details

 

Açık Hava Reklamları

POLE BANNER TASARIM UYGULAMA

Pole banner tasarım uygulama diğer adıyla direk reklamları, şehir merkezlerinde ve ana yerlerde ki yollarda bulunan elektrik direklerine yapılan reklam mecralarına denir. Pole banner tasarım uygulama reklam mecraları hem yayalar hem de araç sürücülerinin kolayca görebileceği, etkileşimde bulunabileceği alanlardır.  Reklamlar direklerin belli bir bölümünde aşağı doğru dikdörtgen bir tasarımla hazırlanan reklamlardır.

Direk reklamları bölgesel olarak satışa çıkmaktadır. Yani İzmir’i ele alırsak sadece bir ilçede değil bütün reklam mecralarında yerleştirme yaparak reklam hazırlanır. Bunun nedeni her bir reklam verene her alandan pay bırakılmasıdır. Pole Banner tasarım uygulama direk reklamları branda üzerine baskı yapılarak hazırlanmaktadır. Bu açıdan tasarım ona göre hazırlanmalı, baskı malzemesi göz önüne alınmalıdır. Aksi takdirde baskılardaki renkler çok farklı çıkarak reklamın görünmesini engelleyebilir. Pole banner tasarım uygulama işleri için mutlaka bizimle iletişime geçin.

DİĞER AÇIK HAVA ÜRÜNLERİ

Açık hava reklam ürünleri sadece yukarıda saydığımız ürünlerden mevcut değildir. Bunların dışında özellikle araç giydirme, stand, rool banner, olta bayrak, flamalar. Firma bayrakları, baskılı brandalar, duvar kaplamaları, tabelalar olarak sayabiliriz. Bu ürünleri detaylarda sizlere daha iyi tanıtacağız.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Açık hava reklamlarının faydasını yukarıda uzun uzun anlattık. Önemli olan açık hava reklamlarının görüntülenmesi kadar tasarımın da uygun olmasıdır. Açık hava reklam alanının tasarımları reklam mecrasındaki hedef kitlenizi etkileşim altına alamıyorsa yaptığınız reklam kampanyasının hiçbir önemi yoktur. Reklam mecrası ne kadar doğru mecrada da olsa tasarımın etkileşime olan oranı tartışılmazdır.

Mavi yeşil ajans direk reklam mecralarını müşterilerinin reklam kampanya durumuna göre aktif olarak kullanmaktadır. Eğer kampanyanız bölgesel bir sloganla yayınlanacaksa direk reklamları tam sizin kampanya reklamına uygun bir reklam mecrasıdır. Tasarım dikey olarak tasarlanacağı için slogan resim ve içerik ona göre hazırlanmalıdır. Tasarım onayı ile beraber baskı işlemleri yapılarak reklamlarınız yayına alınır. Sizde pole banner tasarım uygulama direk reklamları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.