loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

POLE BANNER

Açık Hava Reklamları POLE BANNER TASARIMI İZMİR Pole banner tasarımı İzmir diğer adıyla direk reklamları, şehir...

Details

Açık Hava Reklamları

POLE BANNER TASARIMI İZMİR

Pole banner tasarımı İzmir diğer adıyla direk reklamları, şehir merkezlerinde ve ana arteller deki yollarda bulunan elektrik direklerine yapılan reklam mecralarına denir. Bu reklam mecraları hem yayalar hem de araç sürücülerinin kolayca görebileceği, etkileşimde bulunabileceği alanlardır. Pole banner tasarımı İzmir  reklamları direklerin belli bir bölümünde aşağı doğru dikdörtgen bir tasarımla hazırlanan reklamlardır.

DİREK REKLAMLARI

Pole banner tasarımı İzmir olan Direk reklamları bölgesel olarak satışa çıkmaktadır. Yani İzmir’i ele alırsak sadece bir ilçede değil bütün reklam mecralarında yerleştirme yaparak reklam hazırlanır. Bunun nedeni her bir reklam verene her alandan pay bırakılmasıdır. Pole banner tasarımı İzmir direk reklamları branda üzerine baskı yapılarak hazırlanmaktadır. Bu açıdan tasarım ona göre hazırlanmalı, baskı malzemesi göz önüne alınmalıdır. Aksi takdirde baskılardaki renkler çok farklı çıkarak reklamın görünmesini engelleyebilir.

Mavi yeşil ajans direk reklam mecralarını müşterilerinin reklam kampanya durumuna göre aktif olarak kullanmaktadır. Eğer kampanyanız bölgesel bir sloganla yayınlanacaksa direk reklamları tam sizin kampanyaya uygun bir reklam mecrasıdır. Tasarım dikey olarak tasarlanacağı için slogan resim ve içerik ona göre hazırlanmalıdır. Pole banner tasarımı İzmir onayı ile beraber baskı işlemleri yapılarak reklamlarınız yayına alınır. Sizde direk reklamları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Açık hava reklamlarının faydasını yukarıda uzun uzun anlattık. Önemli olan açık hava reklamlarının görüntülenmesi kadar tasarımın da uygun olmasıdır. Açık hava reklam alanının tasarımları reklam mecrasındaki hedef kitlenizi etkileşim altına alamıyorsa yaptığınız reklam kampanyasının hiçbir önemi yoktur. Reklam mecrası ne kadar doğru mecrada da olsa tasarımın etkileşime olan oranı tartışılmazdır.

Mavi yeşil ajans açık hava reklam tasarımlarında sizi en iyi ifade eden tasarımı hazırlayarak reklam mecrasında uygulayan açık hava reklam ajansıdır. Burada yapılan kampanyanın az ama öz kelimelerle anlatımı, gösterilecek görselin yeri, görüş açısı ve renklendirilmesi çok önemlidir. Bir diğer konu ise logonuzun ve bilgilerinizin konumlandırılmasıdır. Bu kombini sağlayamayan tasarım açık hava reklam en iyi mecrada bile olsa hiçbir fayda getirmeyecektir. Keza çok iyi bir tasarım da olsa reklam mecrası uygun bir görüntüleme alanında değilse yine fayda sağlamayacaktır.