loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

BRANDA TASARIMI

Açık Hava Reklamları PROJE ALANI BRANDA GİYDİRME Proje alanı branda giydirme  İzmir’de Mavi yeşil ajans olarak...

Details

Açık Hava Reklamları

PROJE ALANI BRANDA GİYDİRME

Proje alanı branda giydirme  İzmir’de Mavi yeşil ajans olarak en çok yaptığımız işlerdendir. Proje alanı branda giydirme ve uygulaması çok özel bir çalışmadır. Çünkü iş başlamadan mekan yada proje tanıtımı bu tasarım be uygulama ile yapılır. Proje alanı branda giydirme Ajansı tasarımı çok vurgulu yapmalı detaylara dikkat etmelidir.

AÇIK HAVA REKLAM MALZEMELERİ

Folyo kaplama, cam kumlama, cam kesim folyosu uygulama, Dakota ürünlerden reklam ürünleri üretme, pleksi glas tabelalar üretme, lazer kesim ile ahşap üretimi, branda tasarım ve baskı gibi bir çok reklam ürününde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Açık havada kullanılan birçok reklam ürününü sizin için hazırlayarak, hem baskısını hem de uygulamasını yapabiliriz. Park yapılmaz levhaları, girilmez uygulamaları, iş yerlerinize ve ofisinize folyo uygulamaları, kesim folyo tasarımları, Dakota ve pleksi tabela çeşitleri, proje alanı branda giydirme tasarım ve baskılar sizin için ürettiğimiz ürünlerdendir.

Mavi yeşil ajans olarak hem iç mekan hem de dış mekanda reklam ürünleri ile sizlere çözüm ortağı olmayı çok isteriz. Sizi reklam ürünlerimizi ve tasarımlarımızı yakından görmeniz için ajansımıza davet ediyoruz.

NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları; Reklam veren firmalar için en önemli mecralardan biridir. Yapılan araştırmalarda her insan ortalama günde 2 saat Açık hava da kalmaktadır. Erkekler çoğunlukla iş ve gezmek için açık havaya çıkarken, kadınlar daha çok gezmek ve alışveriş yapmak için dışarıya çıkıyor. Yani her birey günlük mutlaka dışarıya çıkmış oluyor. Buda açık hava reklamlarını her bireyin mutlaka gördüğü anlamını taşır. Yani sizin reklam mecranız insanların bolca bulunduğu alanlarda olursa reklam veren firmaların insanlarla mutlaka bir şekilde etkileşimi olmaktadır.

AÇIK HAVA REKLAM ETKİSİ

Açık havada bulunan kişilerin her on tanesinden dokuzu mutlaka açık hava mecralarından birkaç tanesini bildiğini söylemektedir. Yine en çok etkileşimin billboard ve otobüs durak reklamlarında gerçekleştiği, hareketli reklamların daha çok ilgi çektiği görülmektedir. Açık hava reklamlarının en büyük özelliği birden çok mecrada yayınlanması ve dikkat çekici boyutlarda olmasıdır.