loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

SİNEMA REKLAMLARI

  Açık Hava Mecraları SİNEMA REKLAMLARI İZMİR Sinema reklamları İzmir, perde ekranda film başlamadan önce yayınlanan...

Details

 

Açık Hava Mecraları

SİNEMA REKLAMLARI İZMİR

Sinema reklamları İzmir, perde ekranda film başlamadan önce yayınlanan reklamalardır. Sinema reklamları İzmir görselli, video ve sesli olarak tasarlanmaktadır. Herkes bütün dikkatini sinemaya verip filmin başlamasını bekler. Sizin reklamınızın çıkması onlara bu reklamı keyifle izleme fırsatı sunacaktır. Sinema reklamları  filmden hemen önce yayınlanan reklam algı açısından herkesin etkileşim gösterdiği reklam mecralarındandır.  Kurumunuzun tanıtımına yada kampanya ya uygun olarak tasarlanan reklamın filmden hemen önce yayınlanır. Müşteriler Sinema reklamları İzmir ile tamamen etkileşime girmek zorundadır. Çünkü kanal değiştirme ya da kapatma gibi bir tercihleri bulunmamaktadır. Sinema reklamları İzmir için mutlaka bizimle iletişime geçin.

NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları İzmir; Reklam veren firmalar için en önemli mecralardan biridir. Yapılan araştırmalarda her insan ortalama günde 2 saat Açık hava da kalmaktadır. Erkekler çoğunlukla iş ve gezmek için açık havaya çıkarken, kadınlar daha çok gezmek ve alışveriş yapmak için dışarıya çıkıyor. Yani her birey günlük mutlaka dışarıya çıkmış oluyor. Buda açık hava reklamlarını her bireyin mutlaka gördüğü anlamını taşır. Yani sizin reklam mecranız insanların bolca bulunduğu alanlarda olursa reklam veren firmaların insanlarla mutlaka bir şekilde etkileşimi olmaktadır.

AÇIK HAVA REKLAMLARI İZMİR

Açık havada bulunan kişilerin her on tanesinden dokuzu mutlaka açık hava mecralarından birkaç tanesini bildiğini söylemektedir. Yine en çok etkileşimin billboard ve otobüs durak reklamlarında gerçekleştiği, hareketli reklamların daha çok ilgi çektiği görülmektedir. Açık hava reklamları İzmir reklamlarının en büyük özelliği birden çok mecrada yayınlanması ve dikkat çekici boyutlarda olmasıdır.

Açık hava reklamları İzmir mecrasının büyüklüğü ve hareketliliği daha çok ilgi çektiği dünyamızda sizin de mutlaka bir Açık hava mecrası gözünüze çarpmıştır. Etkileşimde bulunmuş ve reklamı incelediğiniz olmuştur. Açık hava reklamları İzmir  kalabalık kitlelerin bulunduğu mecralarda olduğu için özellikle araç geçişleridir. Yaya yürüme yolları, ışıklar, otobüs ve metro durakları, istasyonlar gibi bir çok mecrada çok daha kolay fark edilmektedir. Bu açıdan marka bilinirliğine en büyük etkenlerden bir tanesi Açık hava reklamları İzmir dır. Açık hava reklamlarında reklam mecrasının büyük olması, marka ve logonuzun büyüklüğünü artırmakla beraber yaptığınız tanıtım ve kampanyanın daha iyi akılda kalmasını sağlamaktadır.

Mavi Yeşil Ajans olarak size seanslardaki filmlerden önce sinema reklam tasarımı ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Sizde reklamlarınızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak ve herkesle etkileşimde bulunmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.