loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

TABELA TASARIMI

Açık Hava Reklamları TABELA TASARIM UYGULAMA Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları...

Details

Açık Hava Reklamları

TABELA TASARIM UYGULAMA

Firmaların kendi reklamlarını, tanıtımları yapmak için iş yerlerinin ününe yaptırdıkları kendi unvanlarının yazılı olduğu ürünleridir.

Tabela tasarım uygulama, işletme, kurum ve kuruluşların dışarılarında bulunan tabelalardır. Bunlar, normal tabela, kompozit tabele, kutu harf tabela, folyo tabela, pleksi tabela, totem tabela gibi çeşitlere ayrılmaktadır

Tabela tasarım uygulama zeminin kompozit kaplanması ile üzerine harflerle tabela yazılmasıdır. Zeminle beraber kompozit kasa hazırlanarak tabela yapılması gibi tabelalara denir. Tabela tasarım uygulama en önemli özelliği zeminle beraber yapıldığında çok şık bir tasarım ve uygulamanın ortaya çıkmasıdır. Yine kompozit zemin üzerine alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf, Dakota kutu hart, krom kutu harf gibi tabelalarda yapılmaktadır. Tabela tasarım uygulama günümüzde en çok tercih edilen dayanıklı ve şık tabelalardır.

Kutu harf tabelaların içerisinden ya da yanlarından led aydınlatma ile ışık çıkararak gece görüntüsü de elde edilmektedir. Bu tabelalara ışıklı tabela denilmektedir. Tabela tasarım uygulama için önce uygulama yapılacak yerler incelenmelidir. Zemine ve yere göre nasıl bir tasarım yapılacağına karar verilmeli, incelemeden sonra ise ona göre bir tasarım hazırlanmalıdır. Tasarımı hazırlayan ajans uygulama tekniğini ve malzemesini de bilmelidir. İşte bir tabeladaki en önemli ayrıntı buradadır.

Tabela tasarım uygulama kadar hangi maddeden üretileceği de çok önemlidir. Dış mekan tabelalarda güneş ışınlarına dayanıklı malzemeler kullanılmalı, soğuk yada çok yağışlı mekanlarda ışık ve malzeme seçimine dikkat edilmelidir. Kullanılacak malzeme belirlendikten sonra çok iyi bir işçilik ile tabela hazırlanmalı, vinç gerekli ise önceden ayarlanmalıdır.

 

EN İYİSİ İÇİN BURADAYIZ

Hem tasarımın çok güzel olması hem de reklam alanının çok iyi bir konumda olması yeterli midir. Hayır. Çünkü açık havada kullanılan baskı tekniği de çok önemlidir. Dijital baskı tekniği ile hazırlanan açık hava reklamları 72dpı olarak basıldığı için ekrandaki gibi görüntü çıkmaz. Bu nedenle mutlaka demo baskı ile çalışmak gerekmektedir. Ancak bir çok ajans bu detayı atlamakta ve reklamlar açık hava mecralarına asıldığında gerçek gün yüzüne çıkmaktadır.  Özellikle branda baskılarında bu detay unutulmamalıdır.

MAVİ YEŞİL AJANS

İşte bütün bu detayları alt alta eklediğinizde İzmir açık hava reklamları tasarım ajansı  olan mavi yeşil ajansı neden tercih etmeniz gerektiğini çok daha iyi anlamanıza sebep olacaktır. Mavi  yeşil ajans kampanya detayına tasarımı hazırlayarak en iyi reklam alanını seçmektedir. Seçilen reklam alanına göre tasarımı detaylandırarak, baskı tekniğini ona göre ayarlamaktadır. Burada reklamın hangi tarihte yayına çıkacağı da bir başka detaydır.

Açık hava reklam mecraları clp otobüs durakları, billboard büyük görsel duvarları, megalight, poolbanner, board, outdoor, duvar giydirme, metrodur. Hava limanı, tabela reklamları olarak çeşitlenmektedir. Her bir reklam mecrası kendi içerisinde farklı özelliklerde ve farklı kalitede reklam mecrası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bu reklam alanlarını iyi analiz ederek kampanyanız için en doğru mecraları sizin için araştırıyor, detaylandırıyor ve size sunuyoruz. Böylece hem markanızı hem de bütçenizi koruyoruz.

Mavi yeşil ajans kurumsal firmalara, fabrikalar, okullara ve kurumlara dış mekan, iç mekan tabela tasarımı, baskısı ve uygulaması yapmaktadır. Sizde tabela örneklerimize web sitemizden ulaşabilir, detaylar için ajansımızda görüşebiliriz. Tabela siparişleriniz için randevu ile keşif yapabiliriz.